Prečo inzerovať na PreLovca.sk

Inzerujte na portáli www.PreLovca.sk

Aké výhody získate?

CIELENÉ PUBLIKUM - Ak podnikáte v odbore poľovníctva a rybárstva toto je pravé miesto pre uverejnenie vašej reklamy. Informačný portál pre poľovníctvo a rybárstvo PreLovca.sk mesačne navštívi viac ako 60 tisíc užívateľov. Vašu reklamu uvidia skutočne len užívatelia pre ktorých je určená. Ďalšou výhodou prečo inzerovať na portáli PreLovca.sk je tá že vaša reklama sa nestratí v mori iných reklám ako je to praxou na konkurenčných portáloch.

GRAFICKÉ PRÁCE - Potrebujete poradiť alebo pomôcť s grafickým návrhom vašej bannerovej reklamy? Žiaden problém naši kreatívny grafici Vám radi pomôžu a navrhnú vhodné riešennnie.

PR ČLÁNKY - Na portáli PreLovca.sk je možné uverejňovať PR články o vašom podnikaní, konkrétnom tovare ktorý predávate či službe ktorú ponúkate. PR články sú vhodným prostriedkom ako získať spätné odkazy na vašu web stránku či e-shop. Už je len na vašom zvážení koľko odkazov si v článku želáte zverejniť. Nemusíte sa báť ak nemáte skúsenosti s napísaním takého článku, naši editory a jazykovedci to spravia za Vás. Všetky články sú zverejné na úvodnej stránke portálu aby ich užívatelia hneď videli čiže nemajte strach že si Váš článok nikto neprečíta.

ZÍSKANIE NOVÝCH KLIENTOV - Vzhľadom na skutočnosť že portál PreLovca.sk navštevuje mesačne viac ako 60 tisíc užívateľov a každým mesiacom sa to zvyšuje garantujeme vaše zviditeľnenie vo virtuálnom svete poľovníctva a rybárstva čo Vám zaručene prinesie nových klientov a viac peňazí.

60 TISÍC NÁVŠTEV MESAČNE - Tento údaj je založený na základe výpisu Google štatistík (Google Analitics) ktorý je sledovaný na dennej báze.

REKLAMA NA FACEBOOKU - Našu facebook stránku navštívi mesačne viac ako 50 tisíc užívateľov. Aktívne pracujeme s FB stránkou na dennej báze. Reklamou na portáli automaticky získate aj reklamu na FB stránke PreLovca,sk

ZVÝŠENIE PREDAJA - V dnešnej dobe je skoro všetko zamerená na predaj a konkurenčný boj je silný. Zapojením sa do reklamného priestoru portálu PreLovca.sk a predaje vaších produktov či služieb sa zvýšia keďže Vás uvidí viac ako 110 000 užívateľov v priebehu jedného mesiaca ktorý sú presne cielený a so záujmami podobného typu ako poľovníctvo, rybárstva a príroda. Vzhľadom na veľký počet interakcíí sa priamo úmerne zvyšuje aj predaj.

ŠIROKÝ DOSAH - Portál PreLovca.sk má široký dosah. Užívatelia portálu sú zo Slovenska ale aj Českej republiky. Zaberáme veľkú časť virtuálneho priestoru na internete, facebooku, Google+ a Instagrame. Žiaden užívateľ pred Vašou reklamou neújde.

PROPAGÁCIA ZNAČKY - Propagácia značky je neoddeliteľnou súčasťou podnikania. Popri tom ako budete zvyšovať predaj a svoj zisk s našou pomocou budete budovať aj svoju značku a tak ju dostanete do povedomia ľudí ktorý sa k Vám budú aj v budúcnosti vracať.

VIDITEĽNÁ REKLAMA - Vaša reklama može byť uverejnená na mieste ktoré si sami vyberiete. Reklamné bloky a priestory sú premyslené a navrhnuté tak aby užívateľ nemal pocit že je na reklamnom trhovisku. Reklama na portái je nenásilná, nevnucuje sa a je účinná. Neprehliadne Vás žiaden potencionálny zákazník.

VÝHODNÉ CENY - Nemusíte sa obávať vysokých cien za uverejnenie vašej reklamy. Ceny sú stalečené na minimum aby si reklamu mohol dovoliť aj malá firma či drobný podnikateľ.

ODKAZ NA VÁŠ WEB - Každá reklama, PR článok či odkaz na FB sa dá prepojiť aj s Vašou web stránkou či eshopom aby sa úžívateľ jednoducho a rýchlo dostal k vám. Ak nemáte svoju vlastnú web stránku či e-shop nezúfahte, naši priatelia z OnlineRiešenia.sk Vám radi pomôžu a zrealizujú vaše predstavy na mieru.

ZVIDITEĽNENIE PRODUKTOV - Na portáli PreLovca.sk môžete zverejniť aj konkrétne produkty s popisom a cenou. Ponúkame možnosť vlastného mini e-hopu priamo na stránke PreLovca.sk hneď v úvodnej sekcii. Neprehliadne Vás žiaden potencionálny zákazník.

PARTNERSKÝ PROGRAM - Ste prevádzkovateľom webu, eshopu, či portálu a chcete sa stať našim partnerom? Neváhajte nás kontaktovať radi si vytvárame nových kamarátov a nebránime sa žiadnej spolupráci. Sme názoru že spolu toho dosiahneme viac.

viac o cenách služieb nájdete v cenníku inzercie

...:::TU:::...