Lovu zdar - kniha návštev revíru

Prečo elektronickú knihu návštev?

Verzia elektronickej knihy návštev je jednoduchou a prehľadnou alternatívou zápisu a výpisu z revíru. Systém je ľahko ovládateľný pre poľovníka akejkoľvek vekovej kategórie.

V elektronickej knihe návštev na rozdiel od papierovej formy máte všetky potrebné informácie stále so sebou. Ak si potrebujete zistiť informácie z elektronickej knihy návštev, môžete tak urobiť kdekoľvek, kde ste.

Žiadne z osobných údajov nezbierame a nebudú zneužité. Slúžia výhradne na poskytovanie služieb a pomoc danému revíru. Osobné údaje nemajú možnosť vidieť ani príslušníci ostatných revírov.

Jednoduchý zápis a výpis z revíru s množstvom ďalších funkcií ako je brigáda, návšteva alebo kontrola.

Výhody elektronickej knihy návštev

Pri využívaní elektronickej knihy návštev už nemusíte cestovať za papierovou formou knihy, všetko máte pri sebe a v prípade potreby sa môžete pripojiť do systému.

Všetky potrebné informácie a tabuľky so stručnými informáciami sú zhrnuté na prehľadnom webe.

Nájdete tam aj digitálny plán lovu a chovu s plánovaným a uloveným počtom zveri, ktorý je možno previezť aj do tlačenej verzie.

Mapa revíru je neoddeliteľnou súčasťou elektronickej knihy, môžete si nájsť poľovné zariadenia, prístupové cesty, hranice revíru a veľa ďalších užitočných informácií.

 

Čo obsahuje balíček knihy návštev?

Balíček  elektronickej knihy návštev obsahuje verziu pre PC, mobilné zariadenie, tablet a aplikácie pre Android a iOS.

Každý revír, ktorý si zakúpi elektronickú knihu návštev má k dispozícii 1000 SMS mesačne, vďaka ktorým sa môžete jednoducho a pohodlne prihlásiť a odhlásiť z revíru. Pomocou SMS si môžete taktiež vyhľadať zoznam členov revíru, ktorí sa aktuálne nachádzajú v revíri.

Pri zakúpení elektronickej knihy návštev má každý revír v cene raz ročne tlačenú verziu.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo akejkoľvek pomoci so systémom je poskytovateľ elektronickej knihy plne k dispozícii zákazníkom.